Ubytovanie

Vyhľadaj hotel teraz


Ake sú možnosti ?

Hotels.com je popredným poskytovateľom hotelové ubytovania po celom svete. Ponúka rezervačné služby prostredníctvom vlastnej siete lokalizovaných internetových stránok a telefonických zákazníckych centier.Hotels.com poskytuje cestovateľom jeden z najširších výberov ubytovania na internete, vrátane nezávislých hotelov, veľkých hotelových reťazcov, ako aj ubytovanie s vlastným stravovaním vo viac než stotisíce zariadeniach po celom svete. Spoločnosť na jednom mieste ponúka informácie o cenách hotelov, vybavení a dostupnosti. Zároveň sa špecializuje na poskytovanie ubytovania cestovateľom aj počas období, kedy sú zariadenia vypredané.

VYHLADAŤ UBYTOVANIE NA HOTELS.COM


Spoločnosť Booking.com bola založená v roku 1996 v Amsterdame. Odvtedy sa z malého startupu rozrástla na jednu z popredných svetových spoločností v oblasti digitálneho cestovného ruchu. Booking.com je jedna z najväčších cestovateľských platforiem na svete, ktorá spája renomované značky s podnikateľmi všetkých úrovní, k dispozícii je v 43 jazykoch a celkovo ponúka viac než 28 miliónov zaregistrovaných ubytovaní vrátane 6,2 milióna ubytovaní v súkromí, apartmánov a ďalších jedinečných miest na pobyt. Nezáleží na tom, kam alebo kedy sa chcete vybrať, Booking.com vám uľahčí cestovanie a je tu pre vás 24 hodín denne so svojou zákazníckou podporou.

VYHLADAŤ UBYTOVANIE NA BOOKING.COM


Hostelworld

Hostelworld.com je celosvetovo vedúca platforma zameraná on-line rezervácie hostelov. Stránky boli spočiatku zamerané na nezávislé a oficiálne mládežnícke hostely no teraz ponúkjú aj kempy, hostely s vlastným stravovaním, B & B nocľahy s raňajkami a lacné hotely. Zároveň registrujú viac ako 33 000 nehnuteľností vo viac ako 170 krajinách a sú k dispozícii v 23 jazykoch. Spoločnosť Hostelworld.com ako prvá na trhu uviedla rad noviniek. Bola prvá, ktorá medzi webovými stránkami ponúkajúcimi rezervácie hostelov vyvinula a v novembri 2006 spustila sociálnu sieť pre cestovateľov.

VYHLADAŤ UBYTOVANIE NA HOSTELWORLD.COM


Spoločnosť Airbnb bola založená v auguste 2008 a sídli v USA. Za túto dobu sa Airbnb stala dôveryhodným miestom, prostredníctvom ktorého môžu ľudia ponúkať, vyhľadávať alebo si rezervovať jedinečné miesta na ubytovanie po celom svete. Airbnb ľuďom otvára cestu za unikátnymi cestovateľskými zážitkami, či už ide o prenocovanie v peknom apartmáne, týždenný pobyt na hrade alebo mesačné prázdniny vo vile, a to v mnohých cenových úrovniach vo viac ako 34,000 mestách a 190 krajinách sveta. Airbnb so svojím prvotriednym zákazníckym servisom a rastúcou komunitou ponúka najjednoduchší spôsob akým môžu ľudia speňažiť svoje nevyužité ubytovacie kapacity, a ako ich môžu ponúknuť miliónom záujemcov z celého sveta.

VYHLADAŤ UBYTOVANIE NA AIRBNB.COM


CouchSurfing je svetoznáma sociálna sieť, založená v San Franciscu, ktorej užívatelia si navzájom bezplatne ponúkajú svoje gauče s cieľom predstavenia svojej kultúry a nocľahu na potulkách svetom. Členovia projektu si dojednávajú ubytovanie a stretnutia cez webové stránky projektu. Každý člen si vyplní profil (jazykové znalosti, záľuby, opis ubytovania), nahraje svoje fotografie, prípadne fotografie miesta, ktoré ponúka. Systém umožňuje vytvoriť medzi členmi priateľstvo (musia potvrdiť obe strany). Pokiaľ sa jeden člen stretne alebo ubytuje u iného člena, vyplní vzájomne o pobyte správu (pozitívnu, neutrálnu či negatívnu) a podrobnejšie informácie. Táto referencia je potom zobrazená v profile obidvoch členov.

VYHLADAŤ UBYTOVANIE NA COUCHSURFING.COM


Cestovné poistenie

Pozri zaujímave tipy na výlet