bangkok
Akciové letenky,  Ázia

THAJSKO: Bangkok z Viedne za 439€

Bangkok je jedným z najrýchlejšie rastúcich miest v juhovýchodnej Ázii. Hoci trpí problémami s infraštruktúrou, spôsobených rýchlym rastom. Je aj jednou z najobľúbenejších turistických destinácií.

Čo určite nevynechať: 

GRAND PALACE, WAT PHO, WAT ARUM, WAT SAKET,WAT TRAIMIT, KHAO SAN ROAD, GIANT SWING, FLOATING MARKET, FLOWER MARKET, GHOST TOWER

LETENKY:

Aktuálna akcia sa týka jesene 2020 až jari 2021 , konkrétne mesiacov november až marec. Cestou tam sa prestupuje v Helsinkách naspäť sa letí piamo do Viedne.

Všetky termíny si môžete pozrieť tu:

« Kalendár termínov »

Letí sa so spoločnosťou Finair, v cene letenky má cestujúci 1 ks batožiny do 6 kg (56cm x 45cm x 25cm) a 1 ks batožiny do 2 kg (40cm x 30cm x 15cm)

TIPY NA UBYTOVANIE:

Vyskúšajte napríklad 3* hotel Icheck Inn Sukhumvit Soi 2, kde cena za noc začína od 25€ za dvojlôžkovú izbu, ranajky si môžete prikúpiť za 5€. Ide o moderné ubytovanie s kuchynkou a s vlastným balkónom. Hotel sa nachádza 5 minút chôdze od stanice Ploenchit BTS Skytrain a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

« Vyhľadať ubytovanie »

Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte od nás až 16€ kredit na ubytovanie.


Podmienky vstupu do Thajska

Pri vstupe do Thajska sa vyžaduje Fit-to– fly certifikát, , ktorý nie je starší ako 72 hodín pred plánovanou cestou, zdravotné poistenie vo výške minimálne 100 000,- USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19. Do 31. júla 2020 sú pozastavené všetky prichádzajúce lety do Thajska