Valencia
Akciové letenky,  Európa

VALENCIA: od 29€ s odletom z Viedne

LETENKY:

Aktuálna akcia sa týka augusta, septembra, októbra a novembra – ideálne obdobie na výlet alebo dovolenku pri mori.

Letenku do Valencie kúpite za 29€ napr. na termín: 12. – 20. august. Možností na kombináciu ideálneho termínu pre Vás je tam však mnoho.

Iný termín si môžete vybrať tu:

« Kalendár termínov »

Letí sa z Viedne so spoločnosťou Ryanair. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x20x25 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg.

TIPY NA UBYTOVANIE:

« Vyhľadať ubytovanie »

Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte od nás až 16€ kredit na ubytovanie.


Podmienky vstupu do Španielska:

Pri vstupe do krajiny letecky alebo po mori je vyžadovaný vyplnený sanitárny formulár – osobitne pre každú vstupujúcu osobu. Elektronicky ho môžete vyplniť na adrese www.spth.gob.es alebo v bezplatnej aplikácii SpTH (SPAIN TRAVEL HEALTH).

Na celom území Španielska (zatiaľ s výnimkou Kanárskych ostrovov) platí pre osoby nad 6 rokov povinnosť nosiť rúška všade. Nedodržiavanie tejto povinnosti je sankcionované, preto upozorňujeme na jej dodržiavanie.

Najviac nových lokálne ohraničených ohnísk nákazy sa nachádza na území Katalánska, Aragónska, Navarry, Baskicka a Madridu s okolím, preto pri cestách do uvedených oblastí venujte zvýšenú pozornosť dodržiavaniu zdravotníckych a hygienických opatrení. 

Podmienky návratu do SR:

Voľný prechod cez hranice bez predloženia negatívneho COVID-19 testu, ako aj povinnosti absolvovať karanténu.