Malta
Dovolenka,  Európa,  Zahraničie

MALTA: dovolenka s polpenziou od 319€

Prinášame Vám TOP akciu na šesť alebo osem dňovú dovolenku na krásnom ostrove Malta!

Malta má tak veľa historických pamiatok! Sprevádzať po ceste vás budú dokonalé prírodné scenérie a celkovú náladu vám dokreslia krásne pohľady na azúrovú vodu Stredozemného mora. Malta je ako stvorená pre tých, ktorí necestujú iba na plážovú dovolenku, ale aj za históriou a prírodou.

Ubytovaní budete v štýlovom, plážovom a zrekonštruovanom hoteli 4*Labranda Riviera s vnútorným aj vonkajším bazénom,vhodný pre všetkých ktorí majú záujem spoznávať ostrov a využiť wellness služby hotela.

Termíny za akciové ceny sú dostupné na september. Za 319€ je dostupný napr. termín 18. – 23. september. Cena je na päť nocí na jednu osobu. Jedna noc vás tak výjde necelých 64€.

Ak by ste si radšej užili dlhšiu dovolenku, dostupný je napr. termín 18. – 25. september (7 nocí) za 399€, jedna noc vás tak výjde 57€!

Všetky termíny nájdete tu:

« Kalendár termínov »

Cena pobytu zahŕňa:

  • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Viedeň – Malta – Viedeň
  • všetky letiskové a palivové poplatky
  • 1 kus malej príručnej batožiny v rozmeroch max. 40 x 20 x 25 cm
  •  vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie  cestovného dokladu
  • online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka
  • ubytovanie v hoteli Labranda Riviera Premium Resort & Spa****
  • stravovanie formou polpenzie
  • transfer letisko – hotel -letisko

Podmienky vstupu na Maltu:

Od 1. júla 2020 občania SR po príchode na Maltu nebudú musieť absolvovať karanténu v rozsahu 14 dní,  ale budú musieť vyplniť vstupný formulár, kde presne uvedú miesta pobytu na Malte a dajú súhlas maltským úradom, aby ich mohli v prípade potreby vyhľadať.

Podmienky návratu do SR:

Pre cestujúcich z Malty pri návrate do SR sa uplatňuje voľný prechod cez hranice, t. j. bez predloženia negatívneho COVID-19 testu, ako aj povinnosti absolvovať karanténu.