Billund
Akciové letenky,  Európa

DÁNSKO: Billund od 39€ s odletom z Viedne

LETENKY:

Aktuálna akcia sa týka septembra, októbra, novembra a decembra – takže, poďme si užiť skvelý výlet v tomto dánskom meste, v ktorom sídli továreň na lego!

Letenku do Billund kúpite za 39€ napr. na termín: 13. – 16. november. Možností na kombináciu ideálneho termínu pre Vás je tam viacero.

Iný termín si môžete vybrať tu:

« Kalendár termínov »

Letí sa z Viedne so spoločnosťou Wizz Air Hungary. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x20 cm a maximálnou hmotnosťou 10kg.

TIPY NA UBYTOVANIE:

« Vyhľadať ubytovanie »

Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte od nás až 16€ kredit na ubytovanie.


Podmienky vstupu do Dánska:

Od 27. júna 2020 bol zavedený systém tzv. otvorených a zatvorených krajín, ktorý bude na pravidelnej báze prehodnocovaný. Podmienky, resp. uznané dôvody pre vstup do Dánska, sa líšia podľa kategórie krajiny, z ktorej občan do Dánska prichádza. Slovensko je aktuálne považované za „otvorenú krajinu“. Kompletný zoznam oprávnených dôvodov pre vstup občanov s rezidenčným pobytom v „otvorenej krajine“, doplnený o zoznam dokladov, ktorými je vstup do Dánska potrebné zdokladovať, nájdete na webovej stránke dánskej polície.

Podmienky návratu do SR:

Dánsko patrí medzi krajiny, kde sa pri návrate do SR neuplatňuje povinnosť predloženia negatívneho COVID-19 testu a absolvovania karantény.