Paphos
Akciové letenky,  Európa

CYPRUS s odletom z Bratislavy od 17€

LETENKY:

Aktuálna akcia sa týka októbra.

Letenku na Cyprus, do mesta Paphos za 17€ kúpite napr. na termín 17. – 26. október – ideálna dovolenka!

Iný termín si môžete vybrať tu:

« Kalendár termínov »

Letí sa so spoločnosťou Ryanair. Každý cestujúci má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x20x25 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg.

TIPY NA UBYTOVANIE:

« Vyhľadať ubytovanie »

Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte od nás až 16€ kredit na ubytovanie.


Podmienky vstupu do krajiny:


Pre všetkých cestujúcich prichádzajúcich na Cyprus bez ohľadu na kategóriu platí povinnosť pred odletom sa zaregistrovať, vyplniť dotazník a  podpísať série vyhlásení na stránke cyprusflightpass.gov.cy
, cez ktorú bude následne vystavený tzv. flightpass. Nevyplnenie a nezaslanie tohto formuláru elektronickou formou  má za následok pokutu 300 eur a možné odmietnutie vstupu na územie Cypru, v lepšom prípade uhradenie pokuty + 60 eur za COVID-19 test.

V prípade cestujúcich, prichádzajúcich z krajín zaradených do B kategórie je potrebné, aby mali osoby staršie ako 12 rokov pred vstupom na palubu lietadla negatívny test na COVID-19, urobený najneskôr 72 hodín pred odletom. Počíta sa 72 hodín od odobratia vzorky. Od 5. septembra sa to týka všetkých slovenských občanov, prichádzajúcich zo Slovenska, keďže Slovensko bolo zaradené Cyperskou republikou na zoznam krajín kategórie B. Maďarsko od 1. septembra zatvorilo svoje hranice všetkým cudzincom, vrátane slovenských občanov. 

Podmienky návratu do SR:

Slovenskí občania prichádzajúci z Cypru môžu voľne prechádzať hranice bez predloženia negatívneho COVID-19 testu a nie sú povinní absolvovať karanténu.